اگر به دنبال قیمت های واقعی لوله پلی اتیلن ۲ اینچ در مشهد هستید، به کانال تلگرامی ما  بپیوندید.
قیمت لوله پلی اتیلن با توجه به نوع مواد مصرفی اولیه و همچنین فرآیند تولید لوله بستگی دارد.
کارخانجات مختلفی در مشهد و استان خراسان رضوی در حال تولید این نوع لوله ها نیز می باشند. تولید کنندگان گرید A دارای با کیفیت ترین لوله در بازار هستند که به دلیل استفاده از مواد اولیه استاندارد و آزمایشات مربوطه بر روی لوله های تولید خود و بازرسی دقیق در حین فرآیند تولید لوله به این مهم دست پیدا کرده اند. دارد.
قیمت ها در بازار لوله و اتصالات همواره دارای تغییرات گسترده می باشد. اینکه چه زمانی اقدام به خرید نمائیم نیز حائز اهمیت است.
لوله های پلی اتیلن دو اینچ در اصطلاح کارشناسی به لوله های سایز ۵۰ میلیمتر اطلاق می شود ، البته لوله های سایز ۶۳ میلیمتر را نیز شامل گشته که بسته به نوع مصرف این سایز برای خریدار مشخص خواهد شد.
قیمت های لوله های ۲ اینچ بستگی به وزن آنها در یک متر دارد. این وزن در فشار های مختلف دارای عدد های مختلف است . وزن لوله ها در فشارهای ۴ ، ۶، ۸ ، ۱۰ ، ۱۲٫۵ ، ۱۶ و باتوجه به جنس مواد اولیه که از نوع pe80 یا pe100 است فرق دارد.
مواد اولبه pe100 از دانسیته جرمی بالایی نسبت به مواد pe80 برخوردار هستند.
به عنوان مثال اگر خواستار خرید لوله پلی اتیلن ۶۳ با فشار ۶ و با مواد pe100 هستید ، وزن استاندارد این لوله در هر متر ۰٫۴۹۴ کیلو گرم می باشد.
حال اگر بخواهیم قیمت این لوله را زمان نوشتن این مطلب اعلام نمائیم چنانچه تولید کننده مواد اولیه خود را از طریق پتروشیمی تهیه کرده باشد ، هر متر این لوله چیزی حدود ۴۷۵۰ تومان قیمت خواهد خورد و اگر از طریق بازار آزاد مواد اولیه اقدام به تولید لوله نمائیم این قیمت حدود ۶۲۳۰ تومان به ازای هر متر خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید