لوله و اتصالات پنج لایه بی تی اس (بهتراشان) از جمله با کیفیت ترین محصولاتی است که در تاسیسات لوله کشی ساختمان از آن استفاده می شود . لذا برای خرید عمده این محصول از نمایندگیهای رسمی این شرکت در شهر اصفهان کمک گرفته و سفارش خود را تحویل بگیرید .

گروه صنایع “بی تی اس” یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه های فنی و مهندسی و تولیدکننده اتصالات و شیرآلات برنجی و لوله های پنج لایه در سطح کشور و منطقه می‌باشد. مجموعه اعضای این گروه صنعتی شامل شرکت های فراز گستر سپاهان، بهتراشان سپاهان و احداث صنعت پیشرفته می باشند.
شکل گیـری اولیه این گروه با طراحـی و ساخت ماشیـن آلات پیچیده ای همانند ماشین های ترانسفر مورد نیاز صنعت شیرآلات و اتصالات برنجی از سال ۱۳۶۷ آغاز گردید. هم اکنون مجموعه شرکتهای گروه صنایع “بی تی اس” در استان اصفهان در مساحتی بالغ بر ۲۰۰۰۰ متر مربع و با ۵۰۰ نفر نیروی انسانی در حال فعالیت هستند. این گروه ضمن دسترسی به فناوری تمام ایرانـی طراحـی و ساخت ماشین های ترانسفر و انواع قالب های فورج ؛ به تولید انبوه انواع اتصالات برنجـی پرسی ، رزوه ای ، کوپلی ، شیرآلات برنجی ، انواع کلکتورهای فورجی گرمایش از کف و توزیع آب و همچنین تولیـد لوله های چند ‌لایه می پردازد. محصولات برنجی “بی تی اس” قابلیت به کارگیری با تمامی لوله های پنج لایه استاندارد را دارا بوده و به همیـن دلیـل مجموعـه ی متنوعی از مشتریان نظیر انبوه سـازان مسکن، مهندسیـن طراح ، تولیدکنندگان لولـه های پنج لایه و … به جمع مشتریان ” بی تی اس” پیوسته اند. برخورداری از سیستم های سخت گیرانه کنترل کیفـی در مورد تمامـی محصولات ” بی تی اس” و تامیــن و تدارک سریـع خواستـه های مشتریـان نیز موجب گردیـده تا محصـولات ” بی تی اس” به صورت روز افزونی در پروژه های ساختمانـی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار گیرد. ما اطمینان داریم سال هاست در محیط گرم خانـه و یا فضای صمیمی کار، همراه شما بوده ایم.

سایت بهتراشان

سایت فروش لوله و اتصالات پنج لایه بهتراشان

 

قیمت جدید لوله و اتصالات پنج لایه بی تی اس

جهت دریافت لیست قیمت انواع لوله و اتصالات پنج لایه بهتراشان (بی تی اس) با کارشناسان فروش سایت پیش رو در ارتباط باشید . به دلیل نوسانات زیاد قیمت مواد اولیه از درج لیست قیمت در سایت خودداری کرده ایم .