انواع لوله و اتصالات پنج لایه ایزی پایپ را می توانید از نمایندگی این شرکت در اصفهان با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید .

۷ نکته مهم در مورد لوله های ایزی پایپ :
یک : در لایه خارجی لوله ایزی پایپ پنج لایه نوعی پلی‌اتیلن با مقاومت بالا قرار دارد که خواصی مشابه لوله‌های پلی‌اتیلن کلاسیک را به آن می‌دهد. به‌بیان‌دیگر این لوله‌ها به‌سادگی قابلیت استفاده در محیط‌های مختلف را داشته و به سهولت امکان اتصال به دیگر قسمت‌های شبکه تأسیسات را خواهند داشت.

دو : در زیر این لایه نوعی چسب قرارگرفته که نه‌تنها اتصال لایه پلی‌اتیلنی بالا را به لایه زیرین تسهیل می‌کند بلکه در زمان پرس‌کاری و اتصال لوله‌ها به یکدیگر نیز کار شما را تا حد زیادی ساده می‌کند.

سه : هسته لوله ایزی پایپ را نیز یک‌لایه آلومینیوم تشکیل می‌دهد. استفاده از این فلز موجب می‌گردد تا لوله تحت شرایط فشار بار بالا یا افزایش میزان دمای آب درون لوله تغییر شکل نداده مثل لوله‌های فلزی ساده بی هیچ مشکلی امکان استفاده از آن را در شبکه‌های آب گرم نیز داشته باشید.

چهار : علاوه بر این با توجه به پوشش‌هایی که پیش از این به آن‌ها اشاره داشتیم، مشکلاتی چون زنگ‌زدگی، تغییر کیفیت آب و… در لوله‌های ایزی پایپ رخ نمی‌دهد. عمر متوسط این لوله‌های پنج لایه برخلاف لوله‌های فلزی معمولی تا صد سال می‌رسد.

پنج : لوله‌های سوپر پایپ نیز همانند لوله‌های ایزی پایپ از ترکیب مواد پلیمری و فلز ساخته می‌شوند. با این حال تفاوت‌های اساسی در مراحل و تکنولوژی ساخت سوپر پایپ با ایزی پایپ وجود دارد. به‌عنوان‌مثال لوله‌های سوپر پایپ عمدتاً به صورت پنج لایه تولید می‌گردند و مدل تک لایه سوپر پایپ وجود ندارد.

شش : از طرف دیگر لوله‌های سوپر پایپ تحت لیسانس کشور آلمان و با استانداردهایی سخت‌گیرانه‌تر به بازار ارائه می‌شوند. هرچند لزوماً استانداردهای بالاتر این لوله‌ها نباید به عنوان عاملی تعیین‌کننده برای خرید لوله مناسب منزل محسوب گردد. چراکه لوله‌های ایزی پایپ با توجه به کیفیت تولید بالا و استفاده از مواد اولیه مناسب نیز نیازهای شما را به بهترین وجه برطرف می‌نمایند.

هفت : بیش‌ترین کاربرد لوله‌های ایزی پایپ به سیستم گرمایش از کف محدود می‌شود. هر دو نوع این لوله‌ها با داشتنی عمری طولانی برای سال‌ها بدون تعمیر و نگهداری قابل‌استفاده بوده و به سهولت نصب می‌شوند.

برای استعلام قیمت محصولات ایزی پایپ تا 25 درصد تخفیف می توانید با کارشناسان فروش نت پایپ تماس بگیرید .