آیا تاکنون از نمایندگی فروش شیرآلات شرکت شیر گاز آذران در اصفهان خرید نموده اید ؟ آیا آدرس این نمایندگی را می دانید ؟ تا چه اندازه با نمایندگیهای فروش شرکت شیر گاز آذران آشنایی دارید ؟
جهت تهیه و خرید انواع شیرآلات گازی و غیر گازی شرکت شیرگاز آذران با کارشناس فروش سایت پیش رو در ارتباط باشید .

گروه صنعتی آذران(سهامی خاص) در سال ۱۳۶۵ در شهر تاریخی و صنعتی اصفهان پا به عرصه صنعت نهاده است. این شركت برآمده از دل كارخانه ای است كه به دست صنعت گران سخت كوش و متعهد برای ساخت انواع چرخ دنده صنعتی بنا نهاده شده بود و پس از طی دوره تحقیقاتی و سیر تكامل و با تغییر ساختار تولید و نظر به نیاز مبرم كشور اقدام به تولید شیرآلات برنجی با نام تجاری آذر نموده است و در حال حاضر با مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع متشكل از ۹۰۰۰ متر مربع فضای كارگاهی و ۲۵۰۰ متر مربع ساختمان اداری و ۱۵۰۰ متر مربع فضای رفاهی مشغول به فعالیت می باشد. این شركت توانسته است بدون استفاده از فن آوری خارجی و منابع ارزی و تنها با اتكا به سرمایه داخلی و دانش فنی موجود در زمینه صنایع شیر سازی و با در اختیار داشتن ماشین آلات به روز و کارآمد كه اغلب ساخت بخش ماشین سازی این شركت است و بهره مندی از توان و پتانسیل فنی و مهندسی خود، « گروه صنعتی آذران» را به عرصه حضور برساند و مجموعه را به بزرگترین تولید كننده شیرآلات برنجی درمنطقه مبدل نماید.

تلاش ما
گروه صنعتی آذران با سرلوحه قراردادن شعار « آذران, كیفیت , اطمینان» در راستای بهبود فن آوری همواره در تلاش بوده تا علاوه بر دریافت فن آوری های روز نسبت به بومی سازی آن اقدام نماید كه موارد زیر از جمله آن است:
۱- استفاده از ترانسفرهای عمودی و افقی
۲- پیاده سازی اتوماسیون در خطوط تولید
۳- برخورداری از خط آبكاری مكانیزه وPLC
۴- استفاده از ماشین های تمام اتوماتیك و….
۵- برخورداری از پرس های اتوماتیك MECOLPRESS
۶- برخورداری از سری تراش های شش محوره Gildemeister