انواع لوله و اتصالات تک لایه در شرکت لوله سفید آسیا تولید و با کمترین قیمت به بازار عرضه می شود .

توضیحی مختصر درباره لوله آسیا :

با توجه به توسعه و گسترش تکنولوژی در صنعت لوله و اتصالات و با در نظر گرفتن این مطلب که کیفیت مطلوب شبکه های توزیع و انتقال آب از جایگاه ویژه ای برای ارزیابی توسعه یافتگی جوامع در هزاره سوم میلادی برخوردار می باشد و با توجه به پیشرفت شبکه های انتقالی برودتی گرمایشی بیش از یک دهه است که لوله های قدیمی فلزی به علت مشکلاتی نظیر پوسیدگی عدم مقاومت دربرابر یخ زدگی ، و مقاومت ناچیز در برابر مواد شیمیایی و افت فشار و …. از رده خارج شده و لوله های پلی پروپیلن جایگزین آنها شده است.

شرکت لوله آسیا به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه چشمگیر در زمینه ساخت لوله و اتصالات پلی پروپیلن و با بهره گیری از پرسنلی مجرب و متخصص و ایجاد روابط قوی بین المللی ، پس از مطالعاتی دقیق و کارشناسی شده و برنامه ریزی هدفمند ، با هدف نوآوری و پیشرفت در دنیای مدرن امروزی بر پایۀ ارزش نهادن به اصول علمی وعملی این حرفه و تأمین نیازمشتریان این عرصۀرقابتی،با به خدمت گرفتن صنعت روزدنیا، از سال ۱۳۷۹ اقدام به تولید محصولاتی با قیمت مناسب و کیفیتی درخور شأن مشتریان فهیم نموده است و توانسته با استعانت از الطاف پروردگار به اهداف متعالی خود در این صنعت دست یابد .
شرکت آسیا در سال ۱۳۸۰ موفق به اخذ گواهینامه ISOO9001 ورژن ۲۰۰۰ از شرکت Benchmark استرالیا و همچنین ISOO 9002 ورژن ۹۴ از شرکت SGS سوئیس جهت مدیریت کنترل کیفیت شد. همچنین این شرکت دارندۀ گواهینامه های استاندارد ملی، بهداشت و تأییدیه دانشگاه صنعتی و گواهینامه تأییدیه کیفیت از مرکز تحقیقات ساختمانی می باشد .

جهت هرگونه خرید و یا مشاوره در امور خرید با کارشناس فروش سایت در ارتباط باشید .