انواع لوله و اتصالات ، اعم از پنج لایه و تک لایه شرکت پویا پایپ از طریق دفتر فروش این شرکت واقع در شهر اصفهان به فروش می رسد .
مجتمع تولیدی بسپار گستر پویا «پویا پایپ» موفق شد نخستین استاندارد لوله ۵ لایه در کشورمان را از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران دریافت کند.
به گزارش ConsBank، «پویا پایپ» که نخستین دارنده استاندارد ملی ایران در تولید لوله و اتصالات تک لایه و دارای گواهینامه تاییدیه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن به‌شمار می‌رود، مشتری‌مداری را از ابتدا در دستورکار خود قرار داده است و بر همین اساس با برنامه‏‌ریزی دقیق، محصولات خود را به موقع به مشتریان تحویل کرده و با پشتیبانی و حمایت موثر و مناسب خدمات مطلوبی را به عموم خریداران ارایه می‌کند.
با توجه به اینکه اصلی‏‌ترین اقدام در امر بازاریابی «برندسازی» است، «پویا پایپ» تلاش کرده است تا با ارایه محصولاتی باکیفیت و قیمت‏‌های مناسب، مهم‌ترین گام در این زمینه را بردارد.
براساس این گزارش، با توجه به افزایش قیمت حامل‏‌های انرژی استفاده از محصولات پنج لایه «پویا پایپ» در سیستم سرمایش و گرمایش، باعث صرفه‌جویی چشم‏گیری در مصرف انرژی ساختمان می‌شود و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت استانداردهای جهانی، باعث افزایش کیفیت تولیدات این شرکت در مقایسه با محصولات مشابه شده است

گروه صنعتی پویا ، با نام تجاری لوله پویا از سال ۱۳۷۶ رسماً فعالیت خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری تک لایه آغاز نمود و با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه ، دستگاههای مدرن و تمام اتوماتیک و متخصصان متعهد و با تجربه ، توانسته است محصولاتی با کیفیتی ممتاز و قابل رقابت با محصولات خارجی به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه نماید.

شرکت با استفاده از نیروهای متخصص ودستگاههای مدرن طبق استاندارد DIN آلمان تولید لوله و انواع اتصالات تک لایه شروع نمود ودر راستای اهداف شرکت مبنی بر بالا بردن کیفیت محصول توانست اولین گواهینامه استاندارد ملی ایران جهت تولید لوله واتصالات تک لایه را در ایران اخذ نماید . در این راستا نیز شرکت در سال ۱۳۸۱توانست گواهینامه در سیستم مدیریت کیفیت و ( ISO 9001 . 2008 ) را از DIN آلمان کسب نماید و گواهینامه IQNET را نیز اخذ نمود و در سال ۱۳۸۴ نیز توانست گواهینامه بهداشت جهت محصولات تک لایه را اخذ نماید و در سال ۱۳۸۵ نیز به عنوان واحد نمونه کیفت در تولید لوله واتصالات تک لایه معرفی شد . و یکی از مهمترین افتخارات شرکت دریافت گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن بوده است.
گروه تولیدی و بازرگانی نت پایپ مفتخر به عرضه مستقیم محصولات تولیدی شرکت پویا لوله بوده و توانسته گام بلندی در جهت خدمت به جامعه تأسیسات ساختمانی کشور نموده باشد . لذا مشتریان می توانند در کلیه ایام هفته جهت تهیه محصولات تولیدی این شرکت با کارشناسان این سایت در تماس باشند.