با توجه به هزینه های کلان ساخت و ساز و همچنین استفاده از تاسیسات لوله کشی در اجرای سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمانها برآن شدیم تا انواع لوله و اتصالات تک لایه شرکت آسیا لوله را مستقیما بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار دهیم.
شما در هر نقطه از کشور که باشید می توانید با یک تماس در کوتاهترین زمان ممکن محصولات خریداری شده را بطور مطمئن دریافت نمایند .

درباره لوله آسیا

با توجه به توسعه و گسترش تکنولوژی در صنعت لوله و اتصالات و با در نظر گرفتن این مطلب که کیفیت مطلوب شبکه های توزیع و انتقال آب از جایگاه ویژه ای برای ارزیابی توسعه یافتگی جوامع در هزاره سوم میلادی برخوردار می باشد و با توجه به پیشرفت شبکه های انتقالی برودتی گرمایشی بیش از یک دهه است که لوله های قدیمی فلزی به علت مشکلاتی نظیر پوسیدگی عدم مقاومت دربرابر یخ زدگی ، و مقاومت ناچیز در برابر مواد شیمیایی و افت فشار و …. از رده خارج شده و لوله های پلی پروپیلن جایگزین آنها شده است.

شرکت لوله آسیا به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه چشمگیر در زمینه ساخت لوله و اتصالات پلی پروپیلن و با بهره گیری از پرسنلی مجرب و متخصص و ایجاد روابط قوی بین المللی ، پس از مطالعاتی دقیق و کارشناسی شده و برنامه ریزی هدفمند ، با هدف نوآوری و پیشرفت در دنیای مدرن امروزی بر پایۀ ارزش نهادن به اصول علمی وعملی این حرفه و تأمین نیازمشتریان این عرصۀرقابتی،با به خدمت گرفتن صنعت روزدنیا، از سال ۱۳۷۹ اقدام به تولید محصولاتی با قیمت مناسب و کیفیتی درخور شأن مشتریان فهیم نموده است و توانسته با استعانت از الطاف پروردگار به اهداف متعالی خود در این صنعت دست یابد .
شرکت آسیا در سال ۱۳۸۰ موفق به اخذ گواهینامه ISOO9001 ورژن ۲۰۰۰ از شرکت Benchmark استرالیا و همچنین ISOO 9002 ورژن ۹۴ از شرکت SGS سوئیس جهت مدیریت کنترل کیفیت شد. همچنین این شرکت دارندۀ گواهینامه های استاندارد ملی، بهداشت و تأییدیه دانشگاه صنعتی و گواهینامه تأییدیه کیفیت از مرکز تحقیقات ساختمانی می باشد .