در حال حاضر فروشگاه های سنتی جای خود را به فروشگاه اینترنتی داده اند. امروزه لوله و اتصالات پلی اتیلن که جز پرکاربردترین محصولات به شمار می روند از طریق فروشگاه های اینترنتی در شهر بوشهر به فروش می رسند.
لوله و اتصالات پلی اتیلن در سراسر کشور به خصوص شهرستان بوشهر با نازلترین قیمت ها در اختیار مشتریان قرار می گیرد. و اما فروش اینترنتی این محصولات باز نسبت به بازار فعلی با قیمت کمتری به مشتریان عرضه می شود، چرا که فروشندگان این کالاها بسیاری از هزینه‌های فروشگاه های سنتی را ندارند. از این رو می‌تواند تخفیف بیشتری را برای مشتریان خود قائل شوند. اتصالات لوله پلی اتیلن همانند خود لوله پلی اتیلن در سایزهای مختلفی وجود دارد. این اتصالات پلی اتیلن بسته به کاربرد لوله متفاوت می باشند که نقطه را باید مد نظر قرار دهید که کاربرد هر لوله پلی اتیلن برای چه مکانی می باشد که اتصالات هم مطابق آن باشد.

لوله‌ پلی‌اتیلن با توجه به مشخصات منحصر بفرد خود کاربرد‌های وسیعی در انتقال سیالات در پروژه‌های بزرگ صنعتی دارد که می‌تواند لوله پلی اتیلن را متمایز از سایر لوله‌ها کند. امروزه سيستم‌های لوله پلی اتیلن شرکت نت پایپ ایده‌آل‌ترین گزینه برای سیستم‌های انتقال آب، فاضلاب شهری و صنعتی، لوله انتقال گاز ، کاورینگ کابل،لوله‌های آتشنشانی و اطفاء حریق و بهترین انتخاب جهت انتقال آب دریا و دیگر کاربردها در آبهای شور می‌باشد.لوله پلی اتیلن از جنس پلاستیک انعطاف پذیر میباشد و ویژگی انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن از مزایای اصلی این لوله ها میباشد.خاصیت انعطاف پذیری انها سبب شده تا برای فرایند های نصب بخصوص در مواردی که انعطاف پذیری نیاز است مورد توجه قرار گیرد و در چنین شرایطی کاربرد لوله های فلزی اصلا امکان پذیر نباشد. پلی اتیلن در گرید های مختلفی موجود میباشد و هر کدام از این انواع پلی اتیلن جهت کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند.
جهت خرید و یا مشاوره در امور خرید با کارشناس سایت در ارتباط باشید.