غالب مشتریان به دنبال خرید از مکانهای مطمئن با قیمت مناسب می باشند . اگر به دنبال خرید انواع لوله و اتصالات تک لایه فرشید از شرکت رویال پایپ در شهرستان اهواز هستید ما شما را به نمایندگی فروش این محصول در شهر اهواز معرفی می کنیم.
یکی از محاسن خرید از نمایندگی برای مشتریان این است که مشتری خریدی مطمئن همراه با قیمتی مناسب ، به قیمت شرکت را تجربه خواهد نمود . نحوه خرید از نمایندگی پخش محصولات رویال پایپ بدین صورت است که مشتری بدون حضور در مکان نمایندگی به صورت آنلاین از طریق سایت خرید خود را با کمترین هزینه همراه با حداکثر تخفیف دریافت می نماید.
جهت خرید و یا هرگونه مشاوره در امور خرید محصولات با کارشناس سایت در ارتباط باشید.
شرکت تولیدی فرشید در سال ۱۳۵۷ با انگیزه تدارک و تامین قطعات پلیمری تخصصی مصرفی صنایع کشور بالاخص صنعت نساجی تاسیس گـردید. و در سال ۱۳۵۹ شروع به فعالیت گسـترده نمود. این مجموعه در سال ۱۳۷۷ پس از بررسی و تحقیقات گسترده در زمینه تکنولوژی ساخت لوله و اتصـالات پلیمـری و ارزیابـی تـوان تـخصصی کارخـانه خط تولید این نـوع لوله و اتصالات را با مارک فرشـید ( رویال پایپ ) راه اندازی و به فعالیت قبلی اضافه نمود. که با قریب ۳ دهه تجربه در زمینه فرآیندهای پلیمر و تزریق پلاستیک ، ماشین آلات مدرن تولید لوله و اتصالات و همچنین بهره گیری از آزمایشگاه مجهز و پرسنل مجرب و ماهر محصولاتی مرغوب و در سطح استاـنداردهای بین المـللی تولید و به دلیل بالا بودن سطح کیفی محصولات ، خود را در بازارهای داخلی مطرح نماید.
– مواد اولیه پلیمری پلی پروپیلن راندوم کوپلیمر ( PP-RC)
– برنجی های مورد استفاده در تولید اتصالات تلفیقی ( اتصالات بوشن و مغزی دار)
مواد پلیمری:
گروه R&D شرکت با بیش از سه دهه تجربه در زمینه استفاده از مواد پلیمری گوناگون و همینطور پس از تحقیقات گسترده پی بهترین نوع مواد اولیه پلی پروپلین در جهان جهت ساخت لوله و اتصالات پلیمری با نام تجاری HOSTALEN PPH 5416 توسط کمپانی باسل آلمان تولید میشود . که علاوه بر گواهی استاندارد اروپائی EN12202 در مورد سیستم لوله های پلیمری ، جهت آب آشامیدنی ، درای تاییدیه بهداشتی از مراکز علمی کشورهای اتحادیه اروپا و FDA میباشد .
لازم به ذکر میباشد محصولات شرکت رویال پایپ دارای ۱۲ سال بیمه نامه ایران میباشد .
گواهی نامه های بین‌المللی
گروه تولیدی فرشید درراستای خط مشی کیفیت خویش با ارائه محصولات ممتاز کیفی و درسطح استانداردهای جهانی و رقابت با کشورهای صنعتی سعی و تلاش بی وقفه ای داشته است و گامهای بلندی را در این راستا برداشته است و در عرصه بین المللی نیز مورد تایید واقع شده و علاوه بر اخذ گواهینامه های متعدد بین المللی موفق به عضویت در شبکه جهانی کیفیت ( IQNet ) و اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 – 2008 از آلمان گردیده است و همچنین موفق به دریافت بیش از دوازده تقدیر نامه و ستاره طلایی کیفیت از کشورهای آلمان ، انگلستان ایتالیا ، فرانسه . اسپانیا و یونان در سالهای ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۰شده است .
جهت تهیه محصولات تولیدی رویال پایپ با ما در ارتباط باشید.