اگر قصد خرید انواع لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ را دارید بهتر است خرید خود را از دفتر فروش این شرکت واقع در اصفهان انجام دهید . این دفتر مفتخر به عرضه انبوه انواع لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ با قیمت بسیار مناسب و ارسال بار به سراسر کشور می باشد.

                           
 
گروه صنایع گیتی پسند در سال ۱۳۷۷ با هدف ایجاد تولیدات صنعتی همگام با تكنولوژی روز تاسیس و با هدف نیل به خود كفائی صنعتی كشورمان با تاسیس مراكز تحقیقاتی در گرایش‌های برق – پلیمر و مكانیك در حال حاضر ۲۴ مجموعه تولیدی را راه اندازی نموده است. انتخاب كالای تولیدی با امكان پذیری رقابت در بازارهای داخلی و خارجی و با رعایت بالاترین كیفیت و استاندارد جهانی صورت گرفته است. این گروه صنعتی اكنون بیش از ۲۷۰۰  نفر پرسنل – ۴ دفتر فروش و انبار در داخل كشور و حدود ۵۰۰۰ نمایندگی توزیع و فروش محصولات درداخل كشور می باشد و همچنین محصولات صادراتی این گروه صنعتی به كشورهای كنیا – عربستان سعودی – كویت – امارات متحده عربی – عراق – ارمنستان – تركمنستان – تاجیكستان – افغانستان – پاكستان و ترکیه صادر و با عقد قرارداد و همكاری با شركت FLXT آلمان در حال ورود و عرضه محصولات به سایر كشورهای اروپایی و آسیائی می باشد.
 

جهت هرگونه سفارش خرید و یا مشاوره در امر خرید می توانید با ما در ارتباط باشید.

با توجه به هزينه هاي كلان ساختمان هاي امروزي،برنامه ريزي براي افزايش طول عمر ساختمان ها امري ضروي به نظر مي رسد. يكـي از مـهمترين عوامل براي افزايش طـول عمر سـاختمان، سـيستم تاسيسات و لوله كشي آن است.هــمزمان با پيـشرفتـهاي اخـير و
كـاربرد تـكنولوژي هاي جـديد در صـنعت ساخـتمان، لوله هاي بكار رفته در ساختمان نيز دچار تحولي شگرف شده است. اين تحول با عرضه لوله هاي تلفيقي پنج لايه PEX-b-Al-PEX-b با طـول عمر بيش از ۵۰ سال و با دمـاي كاربري حـداكثر۹۰درجه سانتيگراد معرفي شده است. خوردگي و رسوب گيري در لوله هاي فلزي و انبساط حرارتي زيـاد، عـدم تحمل دمـا و فشار بالا و نفـوذ پذيري اكـسـيژن در لوله هاي پليمري، هر ساله خسـارت و هـزينه هاي مستقيـم و غـير مستقـيم فـراواني را بر سـاختمان ها تحميل مي نمايند. تكـنولوژي جديد، با تلفيق فلز و پليمر، علاوه بر بهره گيري از مزاياي لوله هاي فلزي و پليمري،معايب اين لوله ها و مشكلات ناشي از كاركرد مطلوب آنها را برطرف نموده است.
مزايای لوله و اتصالات نیوپایپ
تحمل حرارت تا حداكثر ۹۰
عدم نفوذ اكسيژن به داخل لوله و جلوگيري از لجن زدگي و تغيير رنگ آب
مقاوم در برابر بسياري از مواد شيميايي ( اسيدها ، بازها و …)
ضريب انبساط طولي بسيار ناچيز (در حد فلز)
مقاومت عالي در برابر فشار به علت وجود آلومينيوم و جوش طولي آن
افت فشار بسيار ناچيز به دليل هموار بودن سطح داخل لوله
نصب سريع، آسان و بدون ضايعات
به راحتي خم مي شود و شكل مي پذيرد
در لوله كشي توكار مطمئن و در نصب روكار زيباست
زنگ نمي زند، رسوب نمي گيرد و هرگز نمي پوسد
نصب آسان و مطمئن اتصالات
كاربرد
كليه سيستم هاي آب سرد و گرم و بهداشتي
تأسيسات سرمايش، گرمايش و تهويه مطبوع
سيستم هاي گرمايش از كف
انتقال آب در رايزرها

جهت خرید و یا مشاوره در امور خرید با کارشناس فروش سایت در ارتباط باشید .