گروه فنی مهندسی نت پایپ با داشتن روابط تجاری خیلی خوب با شرکت بهتراشان سپاهان در عرضه انواع لوله و اتصالات پنج لایه بی تی اس به تمامی نقاط ایران شرایطی را برای اخذ نمایندگی محصولات تولیدی این شرکت ، برای مشتریان فراهم نموده است. لذا می توانید جهت اخذ نمایندگی با مدیریت سایت پیش رو در ارتباط باشید.
مختصر توضیحی در مورد سپاهانشرکت بهتراشان :
شرکت بهتراشان سپاهان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شیرآلات، اتصالات، لوله‌های پنج‌لایه و قطعات برنجی در سطح ایران و منطقه در گروه صنایع “بی‌ تی‌ اس” در حال فعالیت است.
محصولات بهتراشان سپاهان محدوده وسیعی از نیازهای کاربران در صنعت ساختمان و تأسیسات را پوشش می‌دهد. این محصولات عبارتند از:
– انواع شیرهای کلکتوری
– اتصالات پرسی لوله‌های چندلایه
– اتصالات کوپلی لوله‌های چندلایه
– اتصالات و شیرآلات رادیاتوری
– اتصالات لوله‌کشی گرمایش از کف
– اتصالات توزیع آب آشامیدنی
– اتصالات و شیرآلات خاص برنجی
– انواع لوله های پنج لایه و لوازم جانبی مربوطه
دانش فنی متخصصین شرکت بهتراشان سپاهان به همراه امکانات سخت‌افزاری گسترده و متنوعی چون ترانسفرماشین‌های تولیدی شرکت، انواع پرس‌های فورج، پرس‌های آرایش، خطوط مونتاژ، سیستم اتوماتیک آبکاری و … ما را قادر ساخته است قطعات یاد شده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیتی بسیار بالا تولید نماییم.
شرکت بهتراشان سپاهان با بهره‌مندی از آزمایشگاه‌های تخصصی خود، محصولات تولیدی را همواره مورد تست و ارزیابی قرار داده تا بدین وسیله از انطباق کامل محصول تولیدی با استانداردهای ملی و بین‌المللی مطمئن گردد. این شرکت افتخار دارد که به عنوان اولین دارنده استاندارد ملی ایران در زمینه اتصالات لوله‌های پنج‌لایه شناخته شود.
تمامی این امکانات و فناوری‌ها برای تحقق شعار کیفیت میلیونی به خدمت در آمده تا این اطمینان خاطر را در مصرف‌کننده ایجاد کند که همواره با “بی‌ تی‌ اس” می‌توانید کیفیت را در مقیاس میلیونی تجربه کنید.